Науково-виробнича компанія
Виробництво катерів з авіаційної технології
image description
Харків, вул. Поздовжня, буд. 3
  • image description
    (057) 720-37-91
  • image description
    (098) 93-000-75

Морські та річкові катери

Прийнявши рішення про купівлю водного транспорту - катери невеликого розміру (малогабаритного катера), необхідно чітко розуміти, які саме водні простори ви хочете підкорювати: річкові чи морські . Само собою зрозуміло, що морські та річкові катери практично не мають суттєвих відмінностей, але все ж таки деякі відмінності між ними спостерігаються...

морський катер

Головною відмінністю річкового катера є його розмір та маневреність. Катер, який ходить річкою має менший розмір, ніж морський катер, і повинен бути маневреним.

Річковий катер повинен володіти якостями: 1) Розмір; 2) Маневреність; 3) Опад.

Розмір для річкового катера впливає на маневреність, а також на пересування його сушею на лафеті. Маневреність необхідна для малого радіусу розвороту. Катер виготовлений для експлуатації на річці має довжину не більше 12 метрів, і ширину не більше 2,6 метра. Такі габарити дозволяють мати мінімальний радіус розвороту і вільно пересуватися без додаткових дозволів на лафеті дорогами.

Маневреність катери не завжди залежить від розміру. Ця функція дуже важлива для річкового катера, адже йому потрібно робити розвороти, паркуватися до берега, мати можливість приставати до навіть невеликого узбережжя гирла річки і заходити навіть у зовсім маленькі затоки на водних територіях малого розміру. Крім цього, ситуація на річках найчастіше спокійніша і тихіша, ніж на морі - немає таких високих хвиль, як на морі і, звичайно ж, немає штормів. Звідси суднобудівники при конструюванні річкових катерів керуються принципами деякого мінімалізму: для виробництва катерів річкового плавання використовуються тонші метали, завдяки яким катер має більш легку вагу і більшу маневреність. Єдиний мінус – такий катер не зможе протистояти сильним вітрам та штормам, як морський катер, але на річці таке і не потрібно.

Більшою мірою це залежить від лекала днища та кілеватості катера. Цей показник, маневреність дуже вдало реалізовано в катерах виробництва Харків, Україна. Поєднання кілюватості носової частини та кормової у розмірі 7.0 метрового катера дозволяє навіть на великій швидкості входити в повороти на малих радіусах.

І дуже важливий параметр для річкового катера це осадка. Тут дуже важливий вибір компромісу виробником по мінімальному опаді. Детальніше! Мінімальний осад у човна з плоским днищем. Але такий човен не стійкий на швидкості. І дуже боїться хвиль. Тобто при наборі невеликої швидкості намагається ковзати по воді та "вистрибнути" з неї.

Багато питань не розкажеш у короткій статті. Зацікавилися катерами телефонуйте нам ми з радістю поділимося інформацією та порадимо як краще вибрати катер для Ваших потреб!

 

морські катери

Морські катери – відмінні риси.

Головною відмінністю морських катерів є великі розміри таких суден. Корпуси морських катерів виготовляються з міцного за складом сплаву, ніж у річкових суден. Морський водний транспорт має найвищий рівень стійкості за рахунок використання різноманітних конструкторських рішень, що використовуються в дизайні корпусу, ніж у річкових катерів. Саме завдяки перерахованим вище факторам на такому судні зовсім не страшно виходити в небезпечне відкрите море.

Катери Corsair 700 спроектовані мореплавством у зані ПЗ-3 (Прибережна Зона третя). Прибережна - 3 це сприятливі погодні умови при хвилюванні моря з висотою хвилі 5% забезпеченості не більше 1,2 м. та вітру не більше 6 балів з віддаленням від берегової лінії не більше 1 милі та віддалення від місця укриття не більше 5 миль де судну можна надати екстрену допомогу. Тому катери ще називають і морськими маломірними суднами. На них можна ходити як річковими просторами так і морськими!

Для детального аналізу зателефонуйте нам, будемо раді відповісти на всі питання, що виникли, контакти.

 

катер на морі

З огляду на ступінь віддаленості від місць цивілізації, виходячи в море, необхідно мати запас палива до місця заправки. Катер Corsair-700T має паливний бак ємністю 220 літрів. КатерCorsair-700Хмає паливний бак ємністю 170 літрів. Досвідчені мореплавці завжди мають каністру бензину про запас та малопотужний двигун для аварійного прибуття до місця допомоги.

Катери Corsair 700 (T і X) оснащені туалетом, мікрохвильовою піччю, душем.

моркої катер купити

З усіх питань звертайтеся за нашими реквізитами. Більш продуктивно відповідати на запитання під час особистої розмови. Телефонуйте! І той, що додзвонився  скаже, що дисконт обіцяли в статті "Морські та річкові катери" отримає знижку 8%! Поспішайте знижка реальна! діє до 31.01.2020.

Звертаємо Вашу увагу на ціну наших катерів. Новий катер за такою ціною, та ще й такого дизайну, Ви точно не знайдете в Україні!

Порівнюючи морські катери та інші види суден за потужністю не можна не порушити питання потужності судна.

Цілком очевидно, що на різні типи моделей встановлюють різні мотори. Річкові катери в силу своєї більшої маневреності оснащуються не тільки легшим металом для корпусу, а й мотором, який трохи слабший за мотор морського катера. Однак таке обладнання не є обмеженням, адже покупець сам може вирішити, мотор якої потужності йому ставити на своє судно, питання залежить лише від вартості самого мотора та робіт із його встановлення. Вирішальним чинником під час виборів мотора є сутність його використання, тобто. для яких умов використовуватиметься ваш катер. Адже всім відомо, що судна використовують не лише для прогулянок та розваг, а й для роботи, наприклад, спортивних змагань. Хоча спортивні катери – це своя окрема ієрархія. Катери для спорту дуже сильно відрізняються від звичайних катерів для подорожей, їх основне завдання – максимальна продуктивність і швидкість, а також чудова стійкість на воді. Тому цілком очевидно, що катери спортивної спрямованості мають іншу модифікацію та відмінний вигляд, ніж морські катери...

морський катер гібрид концепт

Вибір морського катера. Який вибрати?

Психологами доведено, що ті люди, які багато подорожують – набагато щасливіші. У таких невимушених поїздках ми забуваємо про проблеми, відволікаємось від буденної метушні, заряджаємося новими емоціями. Вважається, що навіть подорожі на самоті краще ніж сидіння вдома. Якщо ви вирішив відправитися в якусь красиву та розвинену країну з величезною кількістю архітектурних робіт, я

Вибираючи морський катер, першим вашим кроком у цьому напрямку має бути звернення за консультацією до спеціаліста з морських суден. Він роз'яснить основні відмінності в катерах, їх призначення допоможе підібрати потрібну модель, яка матиме не тільки відмінні технічні характеристики, але і буде комфортною і зручною для свого власника.

найкращі морські катери

Науково-виробнича компанія «ТТ-авіа» має у своєму арсеналі досить широкий вибір катерів і яхт, її консультанти з радістю допоможуть вам підібрати водний транспортний засіб , Що буде ідеальним саме для вас.

Ви ще не стали клієнтами «ТТ-авіа»? Зателефонуйте нам і ми докладно розповімо про нашу компанію.