Науково-виробнича компанія
Виробництво катерів з авіаційної технології
image description
Харків, вул. Поздовжня, буд. 3
  • image description
    (057) 720-37-91
  • image description
    (098) 93-000-75

Водний транспорт

Водний транспорт – це та галузь, яка була і буде завжди затребувана не лише в Україні, а й у всьому світі. Чим же такий привабливий водний транспорт?

водний вид транспорту

По-перше, Швидкістю!

Який найшвидший вид доставки товарів з Києва до Криму? Далеко не поїзд. Поїзд їде в об'їзд, минаючи міста України і лише водний вид транспорту буквально може безпосередньо доставити товари на півострів.

По-друге, Надійність!

Цей вид перевезень надійний у тому сенсі, що при переправі по воді дуже низька ймовірність пограбування такого виду транспорту порівняно з доставкою товарів по землі, наприклад, вантажівками.

По-третє, Комфорт!

Автомобільний транспорт при перевезенні важко назвати зручним, водний транспорт часто обладнаний каютами та місцями для відпочинку. Використовуючи такий вид транспорту, просто неможливо потрапити у затор.

По-четверте, високою здатністю до перевезень. Жоден вантажний автомобіль не витримає такого навантаження, яке здатний витримати річковий або морський катер, навантажений товарами. Перевезення великогабаритних вантажів – коник водного транспорту.

По-п'яте, низькою собівартістю. Завдяки великій місткості, водний транспорт дозволяє перевозити більше товарів за раз, що здешевлює вартість доставки та перевезення.

По-шосте, економічністю. Водний вид транспорту з давніх-давен відомий тим, що не вимагав для свого пересування додаткових ресурсів, таких як бензин або електрика. Весла, вітрило – ось основні рухові мотори цього виду транспорту. В епоху розвитку та науково-технічного прогресу такий вид транспорту майже перестав існувати – зараз навіть маленькі катери використовують бензинові мотори, але все-таки ще й у наш час збереглися і використовуються буєри – спеціальний вид водного транспорту, який пересувається завдяки великій силі вітру на спеціальних ковзанах, розміщених на днищі крижаною поверхнею води.

І, нарешті, сьомим плюсом водного транспорту є те, що він використовується в таких місцях, де звичайний вид транспорту або не проїде – між острівцями, материками, континентами або сухопутних шляхів доставки до населеного пункту. просто не існує: залиті шляхи сполучення або райони доставки слабоосвоєні.

водний транспорт

Але не тільки перевезеннями відомий водний транспорт – він має плюси ще й на інших теренах. Даний вид переміщення зручний тим, що здійснює перевезення пасажирів як містом, і між містами. Тобто. такий вид транспорту відноситься ще до туристичних та пасажирських.

Якщо ви оберете цей вид транспорту для переміщення, то точно не пошкодуєте! Пасажирський водний транспорт подарує незабутні враження від поїздки та подорожі навіть рідним містом. Проїжджаючи над, здавалося б, вже знайомими видами міста, його вулицями та будинками, ви інакше оціните їх із води. Подорожуючи катером або невеликою яхтою, ви зможете помилуватися як річками і каналами свого міста, так і різними спорудами, які раніше, можливо, навіть не привертали вашої уваги.

Подорож містом водним транспортом це дійсно задоволення. Найчастіше на катерах можна поласувати смачною їжею. Ніщо не відволікає та не дратує погляду. Навіть, здавалося б, бич сучасних мегаполісів – пробки та затори тут не існують. На річках та водних каналах їх просто не буває, через що швидкість переміщення досить висока.

Туристичні екскурсії таким видом транспорту таять у собі багато позитивних моментів. Це і обслуговування (на добре катерах, що добре зарекомендували себе, воно відмінне), і дивовижні види на набережні міста в нічний час доби, і цікаві історії гідів, які в такій чарівній атмосфері сприймаються куди як краще.

Немає нічого приємнішого влітку, ніж покататися на катері, відчуваючи теплий зустрічний вітер, слухаючи шум води, спів птахів і насолоджуючись видом на захід сонця. Таке дозвілля корисне для психіки, і неважливо, захочете ви це зробити з друзями, сім'єю або другою половинкою.

Не має значення, який тип акваторії для переміщення та подорожі ви оберете – річковий чи морський, незабутні враження від такої подорожі на катерах Corsair нашого виробництва буде вам гарантовано!

Залишилися питання? Зателефонуйте нам, завжди можна більше дізнатися в особистісній розмові!